Usnadnění selhání při vektorizaci

Prohlížení 9 příspěvky - 1 přes 9 (z celkového počtu 9)
  • Autor
    příspěvky
  • #14553
    Richard Elliot
    Účastník

    Snažil jsem se vektorizovat nějaký text a Easysign jen vypnul asi 72 procent. Nějaké nápady?

     

    Díky Richardovi

    #14597
    EasySIGN
    Účastník

    Hi Richard,

    Děkuji vám za vaši zprávu. Je mi líto, že jsem si přečetl, že máte problémy s vektorizací. Rádi vám pomůžu.

    Můžete nám prosím poslat trochu více informací?
    - Kterou verzi EasySIGN používáte?
    - Jakou metodu vektorizace používáte a jaké je vaše nastavení?
    - Můžete nám poslat kopii pracovního listu EasySIGN?

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14598
    Richard Elliot
    Účastník

    Ahoj Wilberte, používám nejnovější verzi easysignu. Snažil jsem se vektorizovat text, hodně si to přiznám, takže jsem možná překročil jeho omezení. Ve vektorizaci jsem použil nastavení textu s vysokým i nízkým rozlišením B&W a oba program jen vypnuli. Od té doby jsem to zvládl ve vektorizaci 2, ne dokonalý, ale lepší. Jen jsem se snažil vyčistit pozadí tím, že jsem vytáhl pouze text a není to tak důležité, byl jsem velmi překvapen, když se program právě vypnul.

    Jak mohu odeslat soubor, zdá se, že již neexistuje normální e-mail podpory.

    #14616
    EasySIGN
    Účastník

    Hi Richard,

    Děkuji za vysvětlení.

    Zašlete prosím dokument EasySIGN na: support@easysign.com

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14618
    EasySIGN
    Účastník

    Hi Richard,

    Děkujeme vám za odeslání dokumentu EasySIGN.

    Můžeme udělat úspěšnou vektorizaci pomocí funkce vektorizace-2. Výsledek však není vhodný pro řezání, protože původní bitmapa není dostatečně jasná pro vytvoření ostrých vektorových linií. Bitmapa obsahuje spoustu malých textových řádků (výška přibližně 2 mm).

    Pokud je to možné, doporučujeme použít textový dokument a text zkopírovat do textového editoru EasySIGN pomocí původního písma. Budete moci upravit velikost textu na požadovanou výstupní velikost.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

     

    #14620
    Richard Elliot
    Účastník

    Mám stejného Wilberta, ale proč by se software vypnul se standardní vektorizací, neměla by se objevit chybová zpráva, když jsem udělal něco špatně, havaroval také váš nebo byl jen můj?

    #14650
    EasySIGN
    Účastník

    Hi Richard,

    Při pokusu o použití tohoto vektorizačního nástroje se mi nedostane havárie, pouze se zobrazí varování ohledně nedostatečné paměti. Proto jsme vyvinuli funkci vektorizace 2, protože vytváří méně uzlů a poskytuje lepší výsledky, zejména při práci s bitmapami s nižším rozlišením.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14655
    Richard Elliot
    Účastník

    ok Wilbert, děkuji za pomoc.

     

    Richard

    #14670
    EasySIGN
    Presenter

    Hi Richard,

    Dejte nám vědět, jestli pro vás můžeme ještě něco udělat 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

Prohlížení 9 příspěvky - 1 přes 9 (z celkového počtu 9)
  • Musíte být přihlášen k odpovědi na toto téma.