Rozhodli jsme se nevrátit staré barevné profily v nejnovější verzi, protože již neodpovídají vzhledu aktuálního EasySIGNu. Jsme si vědomi, že existují uživatelé, kteří by rádi pracovali s jiným barevným profilem, a proto rychle pracujeme na aktualizaci pro tmavý režim 🙂