interní chyba zpracování (512)

Prohlížení 32 příspěvky - 1 přes 32 (z celkového počtu 32)
  • Autor
    příspěvky
  • #37158
    Ray Read
    Účastník

    Právě začínám ořezávat grafiku pro obrovskou práci, kterou musím zítra nainstalovat a easysign se neotevře, dostávám následující zprávu….

    „Kvůli interní chybě zpracování (512) nemůžeme získat vaše licence. Kontaktujte nás prosím na support@easysign.com"

    Poslal jsem e-mail na podporu, ale musím pracovat dnes pozdě večer, abych dokončil přípravu této práce, takže potřebuji něco vyřešit co nejdříve!

    #37165
    Maz Beckers
    Účastník

    Mám také tento problém, jakékoli nabídnuté řešení by bylo velmi oceněno.

    #37166
    Maz Beckers
    Účastník

    Právě jsem to dostal e-mailem…

    DŮLEŽITÉ! V současné době dochází k výpadku starého licenčního serveru. Pokud se nemůžete přihlásit ke svému softwaru EasySIGN, stáhněte si novou verzi na adrese https://www.easysign.com/software/download/
    Stránka stahování zobrazuje verzi 2023, ale stažením již získáte verzi 2024, která zahrnuje novou podporu licenčního serveru.

     

    #37167
    Maz Beckers
    Účastník

    Stažena nová verze a Easysign je zpět a běží.

    #37168
    Patrice Vergouwen
    Účastník

    Dankjewel wel Maz!

    Ik had hetzelfde probleem en zag dat je antwoord gehad had!

    Nu gauw verder met werken!

    #37169
    Carlos Garcia
    Účastník

    gracias por los comentarios, já pasaba lo mismo, on updated a 2024 y ya funciona de nuevo

     

    #37170
    Mark Daniels
    Účastník

    Stáhli jsme do našich tří strojů novou verzi 2024, fungovali na dvou strojích, dokud jsme program neuzavřeli. jiný počítač stále funguje, protože není zavřený. Stále čeká na odpověď od podpory.

    #37176

    Začínám být opravdu výstřední. Dnes nic jiného než problémy s easysign. Stáhla jsem si novou verzi a teď to píše, že nemám licenci.

     

    #37178

    Už se vám to podařilo zprovoznit. nemám. Říká, že nemám licenci.

     

    #37179
    Maz Beckers
    Účastník

    Můj je v pořádku od té doby, co jsem si stáhl aktualizaci Kathryn. Je mi líto, že vám nemohu pomoci, doufám, že to brzy vyřešíte. Vím, jak to může být frustrující.

    #37180
    Maz Beckers
    Účastník

    Dejte nám prosím vědět, až budete mít řešení a jaké to je.

    #37181
    Huub Spieringhs
    Účastník

    Wij zitten se setkal s hetzelfde probleem, kunnen niet verder vanwege een interne verwerkingsfout (512).
    Graag snel een oplossing onze hele afdeling ligt plat!

    #37186
    Ray Read
    Účastník

    Doufám, že se to všem ostatním podařilo vyřešit, včera v noci jsem opravdu panikařil, protože jsem si myslel, že zákaznické služby budou pro tento den hotové, ale abych byl spravedlivý, dostal jsem e-mail velmi rychle s návrhem, že jsem si stáhl nejnovější verzi, stránka stahování webu uvedla, že se stahuje verzi, kterou jsem již měl (2023.2), ale ve skutečnosti to nainstalovalo novou verzi 2024.

    Po instalaci byl problém vyřešen a vše se zdá být v pořádku

    #37188
    Huub Spieringhs
    Účastník

    Ahoj Rayi, děkujeme, nyní začínáme stahovat novou verzi 2024 v naději, že tento problém vyřešíme…

     

    #37189
    Richard Kregting
    Účastník

    ahoj bij ons werkt de nieuwe versie nog steeds niet

    #37190
    PietVB
    Účastník

    Hier ook de nouwste verze, niks werkt nog, 3 PC's die niet werken. Produktie je světlý.
    Graag dringende oponující

     

    #37191
    PietVB
    Účastník

    Uitloggen en opnieuw inloggen is ook geen optie, kan licentie niet ophalen

    #37204
    Cristian Hartman
    Účastník

    Dobrý den.

    hat schon Jemand vom Support eine Info erhalten wann das Problem voraussichtlich gelöst wird?

    #37205
    Huub Spieringhs
    Účastník

    Nová verze 2024 geïnstalleerd.
    Lijkt problemen te hebben nu met kleurbeheer.

    #37208
    Davy Collaert
    Účastník

    Bij my is het wel gelukt met de nouwe version te installeren.

    #37209
    Marco Van Hoorn
    Účastník

    wij krijgen met het ops 1 computer de keuzes : inloggen met ander account, koop en licentie, iets anders.

    Maar met welke keuze dan ook kom je na het inloggen weer op het zelfde scherm.

    #37212
    Nicolas MONTAGNIER
    Účastník

    Bonjour, Même Chose de notre coté, instalace na 4 postes de la verze 2024 seul un pc fonctionne.

    #37220
    Paul Schoofs
    KeyMaster

    DŮLEŽITÉ! Od 18. října do 22. října 2023 jsme měli výpadek na starém licenčním serveru. Příčina se nachází v datovém centru. Pokud jste se nemohli přihlásit ke svému softwaru EasySIGN, stáhněte si předběžnou beta verzi 2024 verze 36.0, která byla nabídnuta. V současné době je k dispozici oficiální vydání EasySIGN 2024 (36.1 nebo novější). https://www.easysign.com/software/download/

    Stahování zahrnuje podporu nového licenčního serveru. V případě, že problém přetrvává, kontaktujte prosím EasySIGN na adrese support@easysign.com

     

    #37229
    Dietmar juchems
    Účastník

    Wir hatten ebenfalls den Fehler, jetzt die neue Version 2024 drauf und es startet wieder. Jedoch Schmiert Easysign alle 10 Min ab und wenn man nict Gespeichert hat steht man da. Trauriges Programm mittlerweile

    #37236
    Sára NG
    Účastník

    Dobrý den,

    Mám stejný problém se zprávou Error 512. Stáhli jste novou verzi a stále zobrazuje stejnou zprávu.

    #37257
    Mark Daniels
    Účastník

    Vše je nyní opraveno s pomocí podpory. opravný soubor a také server opravený na jejich konci.

    EDIT: Žádný z našich programů se po uzavření rozhodl přestat fungovat.

    #37282
    Paul Wadge
    Účastník

    má někdo od aktualizace problémy s rozdílem barev výstupu při tisku přes rasterlink? easysign funguje dobře, ale barvy

    z předchozích tiskových souborů jsou nyní na míle mimo barvu, vytiskl jsem roztrhaný soubor před aktualizací a je v pořádku – stejný soubor od doby, kdy aktualizace skončila

    #37288
    adrian fidler
    Účastník

    Stáhl jsem si nejnovější verzi a můj počítač právě uvádí inicializaci a několik minut se zasekne, než mi zobrazí zprávu 512

    #37307
    gary golding
    Účastník

    Včera jsem stáhl aktualizaci a fungovalo to, asi před hodinou se to znovu zhroutilo, dnes odpoledne jsem stahoval několikrát, ale žádná radost, přinejmenším velmi rušivé.

    #37308
    Paul Schoofs
    KeyMaster

    Dobrý den, stáhněte si a nainstalujte beta předběžnou verzi 2024. Viz moje zpráva výše. Díky.

    #37336
    michel sanders
    Účastník

    ik heb de 2024 gedownload en krijg de zelfde problemen met licentie.

     

    #37794
    Carlos Garcia
    Účastník

    ahoj, después de los problemas que hubo el día 19 de octubre, en el que se cerró el programa y para que volviera a funcionar hubo que stažení nové aktualizace 2024, desde ese día es mj. frecuacerar tentir en cuanto dejas de trabajar un titempo te sale un mensaje que dice que no se encontraron las licencias. Hay alguna forma de arreglar je problém?

Prohlížení 32 příspěvky - 1 přes 32 (z celkového počtu 32)
  • Musíte být přihlášen k odpovědi na toto téma.