Easy Sign neposkytuje licence po interní chybě zpracování (512)

Tagged: 

Prohlížení 9 příspěvky - 1 přes 9 (z celkového počtu 9)
  • Autor
    příspěvky
  • #37171
    Hartac
    Účastník

    Zdravím všechny,

    Po instalaci 2024 jsme měli problémy, kdy licence nefungovaly (nelze používat celý produkt, položky atd. jsou zašedlé), přestože je pro účet k dispozici dostatek licencí.

    Zná někdo opravu? Vyzkoušeli jsme níže uvedené, které fungovaly na starších verzích, ale momentálně nefunguje:

    Pokud software není licencován (všechny ikony jsou zašedlé) a nejste vyzváni k přihlášení. Software můžete licencovat ručně tak, že přejdete do C:\Program Files\EasySIGN\V06 (stejný adresář jako hlavní exe) a spusťte AccountManager.exe a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů licensing@. Okno se zavře bez výzvy, spusťte software znovu a mělo by to fungovat

     

    Díky

    #37177

    hartac

    máme stejný problém. Začínám být velmi výstřední, protože mám naléhavé úkoly a nemohu používat systém

     

    #37196
    Roy Bravo
    Účastník

    Wij hebben hier ook poslední dodávka. Heeft iemand het telefoon number van easysign?

    #37197
    PietVB
    Účastník

    +31497361900

    Dit kan ik vinden, laat weten of het juist is aub

     

    #37198
    Richard Felbermeier
    Účastník

    Dobrý den!

    Hier das gleiche!??

    Bitte um schnelle Behebung/Meldung des Supports.

     

    Děkuju.

    #37199
    PietVB
    Účastník

    06 53297526

    0497 361900

     

    deze

    #37345
    AYUB KHAN
    Účastník

    Pokud software není licencován (všechny ikony jsou zašedlé) a nejste vyzváni k přihlášení. Software můžete licencovat ručně tak, že přejdete do C:\Program Files\EasySIGN\V06 (stejný adresář jako hlavní exe) a spusťte AccountManager.exe a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů licensing@. Okno se zavře bez výzvy, spusťte software znovu a mělo by to fungovat

     

    udělal totéž, co bylo řečeno, ale stále stejná chyba “Odpovědět: Odpověď #37177 v Easy Sign není poskytování licencí po interní chybě zpracování (512)”

    #37649
    tero salmela
    Účastník

    Mám stejný problém a samozřejmě uprostřed rušného pracovního dne. To je tak mizerné, že tady už nemáte chat podpory.

    Zkoušel jsem všechno, ale ne, moje roční předplatné končí v březnu 2024, teď ne!!

    Potřebovat pomoc

    #38526
    Easysign Publisign
    Účastník

    Opět stejná chyba…

Prohlížení 9 příspěvky - 1 přes 9 (z celkového počtu 9)
  • Musíte být přihlášen k odpovědi na toto téma.